Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Ev ilanı vermek

Gazete ev ilanı vermek istiyorum !

Gazeteye ev ilanı vermeyi planladığınızda ilanlarınızı ajansımız aracılığı ile ister seri ilan olarak verebilir, ister daha dikkat çekici olarak kutularda verebilirsiniz.

Ev ilanlarınızda bütün gazetelerde her zaman kampanya uygulanmakta olup, şehirden şehire gazeteden gazeteye farklılık göstermektedir.

Dilerseniz ilanınız hazır değilse beraber oluşturabiliriz. Hemen gazeteye ev ilanı vermek istiyorsanız ajansımızı arayabilir veya yan taraftaki online ilan formunu doldurabilirsiniz.

Ev ilanı hangi gazeteye verilir?

İster yazlık olsun ister kışlık konut ya da gayrimenkulleriniz gazetelerin seri ilan sayfalarında yer aldığında satış işlemi veya kiralama süreci hızlanacaktır.

Sırası ile sayacak olursak İstanbul, Türkiye, Ankara, Antalya baskı bölgelerine kampanyalı ilan verebileceğiniz gazeteler Hürriyet  emlak ilan ver, Sabah emlak ilanları, Posta gayri menkul ilanları, Zaman  ev, emlak, gayrimenkul ilanları, Star satılık emlak, kiralık emlak ilanları, Habertürk ev ilanları, Milliyet satılık arsa, daire, dükkan, emlak, yazlık ilanları sayfası olarak sıralanabilir.

Ev ilanı vermek için telefon numaramız: