Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Gazete ilan Merkezi

Başta Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya ve Bursa olmak üzere 45 yılı aşkın süredir Türkiye’nin dört bir tarafına; gazete sayfalarında görmüş olduğunuz, manşet reklamlardan, ekonomi sayfası ilanlarına, yayınlanan ekler içerisinde renkli ilanlardan, spor sayfasındaki kuşak çerçeve içerisindeki reklamlara, teşekkür, taziye anma ilanlarından, oto, araba, ev, daire vb, küçük ilanlara kadar çok geniş kategorilerde ki ilanları yayınlamaya devam ediyoruz.

Tercih ettiğiniz gazete hangisi olursa olsun andajans.com üzerinden gazeteye ilan merkezimize ulaşabilir dilediğiniz gazete için seri ilan, çerçeveli ilan, mevzuat ya da duyuru ilanı siparişinde bulunabilirsiniz.

Gazete ilan merkezimize tüm şehirlerden arayarak kayıp ve iş ilanı verebilirsiniz. Satmak ve ya kiralamak istediğiniz ev ve yazlıklarınızı istediğiniz bölgeden merkezimiz aracılığıyla yayınlatarak doğru yerde doğru ilanla kısa zamanda sonuç elde edebilirsiniz. İsterseniz tüm Türkiye ‘de isterseniz de bulunduğunuz bölgede ilanlarınızı yayınlatabilir. Seri ilan veya çerçeveli ilan verebilirsiniz. Ücretsiz tasarım örnekleriyle daha ilanınız gazetede yayınlanmadan görselini görebilir onaylayarak ilanınızı yayınlatabilirsiniz. İstemiş olduğunuz tüm değişikliklerde operatörlerimiz size yardımcı olacak en son kontrolünüzden sonra ilanınızı yayınlatabileceksiniz.

Gazete ilan Merkezi: Tirajı yüksek ve dönüşü iyi olan gazetelere ilan vererek istediğinize kolayca ulaşabilirsiniz. Satılık veya kiralık emlak, vasıta,eşya veya vasıflı vasıfsız eleman ilanı veya çeşitli ilanlarınızı gazeteye ilan vererek hızlı sonuç alabilirsiniz. Gazete ilan Merkezimizin size önereceği gazeteler Hürriyet gazetesi, Sabah gazetesi, Zaman gazetesi, Posta gazetesi, Star gazetesi, Milliyet gazetesi, Cumhuriyet gazetesi, Vatan gazetesi’dir. Ayrıca diğer dilediğiniz tüm gazetelere istediğiniz ilanı ekonomik fiyat ve ücretsiz kampanyalarımız ile gazetede yayınlatmak için ilan merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Gazete ilan Merkezi Telefon Numarası