Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Gazeteye araba, oto, araç, motosiklet, deniz araçları, yat, tekne vs, iş araçları, çekici, kamyon, tır, dozer, ya da iş makisi kırıcı, jeneratör v.s ilanları üç ayrı fotmatta gazete seri ilan sayfalarında boy göstermektedir.

Küçük ilanlar içerisinde satılık araç ilanlarınız için özelliksiz düz seri ilan tercihinde bulunabilir, başlıklı ya da alt üst çizgi içerisinde seri ilan talebinde bulunabilir ya da küçük çerçeve içerisinde renkli ya da siyah beyaz kutulu ilan verebilirsiniz.

aşağıda Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman gazetelerinin satılık vasıta sütunlarında yayınlanacak olan oto, araba, iş makinası ve araç ilanları için geçerli fiyatlarını ve uygulanmakta olan kampanyaları bulabilirsiniz.

Araba ilan seçenekleri

araba-ilani-ornekleri

 Satılık araba ilan örnekleri

aracilani1 aracilani2


Satılık iş makinesi ilanı örnekleri

aracilani3 aracilani4


Gazeteye iş makinası ilanı verme işleminizi bir kaç dakika içerisinde gazete ilan servisimize telefonla ulaşarak ya da mail atararak tamamlayabilirsiniz. Hürriyet gazetesi İş Makinesi sütununda ya da Posta, Sabah, Zaman gazeteleri satılık iş makineleri bölümleri, uygun kelime fiyatları ve 2 gün para ödenmesi şartı ile ekstra 7 güne kadar ücretsiz yayın alma imkanı vermektedir. Detaylı bilgi almak için ilan merkezi iletişim numaraları üzerinden ulaşınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir