Kategoriler
Gazete İlan

Gazeteye emlak ilanı verme

Gazete emlak ilanı ücretleri

Gazete seri ilan sayfalarında küçük ilanlarda yayınlanan, satılık, kiralık, emlak, ev, iş yeri, daire, arsa, tarla, yazlık vs. tüm ilanlar için uygulanan fiyatlar ile ilan ücretleri aşağıda verilmiştir.

  • Hürriyet gazetesi emlak ilanı fiyatları,
  • Sabah gazetesi emlak ilanı fiyatları,
  • Posta gazetesi emlak ilanı fiyatları,
  • Zaman gazetesi emlak ilanı fiyatları, geçerli kampanyalar ile kampanya şartları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Emlak ilanı çeşitleri

Tüm seri ilanlarda olduğu gibi emlak ilanları içinde standart seri ilan, 14 punto başlıklı seri ilan, ve maktu kutu ölçüsü 1x5cm lik pdf siyah beyaz ve renkli ilanlar geçerlidir.

gazete-emlak-ilani-ornekleri

Satılık emlak ilan örnekleri

emlakilani2 emlakilani3 emlakilani4emlakilani1 emlakilani5


 Hürriyet gazetesine daire, konut, emlak ilanı vermek

hurriyet-daire-ilaniHürriyet Seri ilanlara, daire ilanı:

Hürriyet emlak .com yada sahibinden .com her ne kadar resimli göreseller ile satılık daire ilanı veya kiralık daire ilanlarında yüksek rağbet görüyorsa da,

Satılık ya da kiralık daire ilanları için, mülk sahibinin yüksek oranda tercihi Hürriyet seri ilanlar sayfasıdır. Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya baskılarında her gün yüzlerce yeni satılık – kiralık daire ilanı yeni evlerini bulmak isteyen ilan okurları ile buluşuyor yeni ev sahiplerine kavuşuyor.

Hürriyet seri ilan sayfaları Hürriyet daire ilanı vermek için; İstanbul da ilanlarınıza 2 gün ücret ödenmesi şartı ile ekstra + 4 gün toplmada 6 gün yayınlıyor. Diğer bölgelere ait kampanyalar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir