Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Hürriyet İnsan Kaynakları İlan

Hürriyet İK İlan

Hürriyet İnsan Kaynakları Gazetesi; pazar günü gazeteniz Hürriyet ile ücretsiz dağıtılan bir ek hüviyetindedir. Hafta içi seri ilan sayfalarında yayınlanan çerçeveli/ebatlı eleman-iş ilanları hafta sonu bu ek içerisinde okurlara sunulmaktadır.

  • Hürriyet İK içerisinde yayınlanan ilanların tamamı çerçeveli ilanlardır.
  • Yayınlanan iş ilanları renkli ve siyah beyaz st/cm fiyatları üzerinden hesaplanır.
  • Tam sayfa, çeyrek ve yarım sayfa tasarlanan ilanlar yanında diğer küçük ebatta dizgisi yapılmış ilanlarda bu sayfada boy göstermektedir.
  • Sayfada yayınlanan ilanlarda içerik yönünden “eleman yada iş gücü ihtiyaçlarını karşılamak, Temsilcilik, Plasiyerlik, Bayilik arayışı içerisinde bulunmak, Seminer veya söz konusu alanlarda tertip edilen konferanslar” ana fikri aranmaktadır.
  • Hürriyet İK gazetesinde yayınlanan ilanlar; farklılık göstermekler beraber büyük şehirlerde (İstanbul, Ankara vb.) ayrı bir gazete eki formatında, diğer bölgelerde ise ana gazete Hürriyet ya da bölge gazetesi içerinde yer almaktadır.
  • İnsan kaynakları ilanları tasarım ve hazırlanması, gazete reservasyonu ilan servisimiz tarfından gerçekleştirilmektedir.
  • İk İlan ücretleri ilan yayınlanmadan önce tahsil edilmektedir.
Hürriyet İnsan Kaynakları İlanları
Hürriyet İnsan Kaynakları İlanları
Hürriyet İk İlanları
Hürriyet İk İlanları

Yukarıda verilen Hürriyet İk gazetesinde yayınlamış ilan görsellerini inceleyebilirsiniz, İlan merkezimiz üzerinden yayınlanan çerçeveli ik ilanları ve Hürriyet İK ilan fiyatlamaları için Hürriyet İnsan Kaynakları ilanları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir