Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

ilan verme süreci hakkında merak ettikleriniz

ilan verme; sesli, görsel, yazılı, internet olmak üzere oldukça  geniş bir alana yayılabilen, günümüz ekonomik şartlarına göre alım satım, kiralama, duyuru, reklam, iş gücü, tanıtım v.s konularında olmazsa olmaz noktasına gelen bir işlemdir.

gazete ilanı verme:  ilan merkezimiz  seri ilanlardan, çerçeveli ilanlara kadar çok geniş alana yayılan emlak, vasıta, iş, duyuru, vefat ilanlarının yayınlandığı tüm gazetelerin uygun olan tüm sayfalarına ilan yayınlatma talebinizi yerine getirmek üzere haftanın yedi günü hizmetinizdedir.

İlan verme işleminde hangi ayrıntıları gözden geçirmelisiniz ?

  • öncelikle doğru mecra, satılık – kiralık – iş – eleman ilanı vereceksiniz burada ilk önce gazete tercihidir, hemen hemen her gazetede seri ilan sayfası olmakla beraber fiyat ve kampanya uygulamalarına dikkat ettiğimizde bazı gazetelerin daha önde geldikleri tartışılmayan bir gerçektir. Bize göre seri ilan sayfalarında sıralama Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman, Milliyet, Star, Vatan, Cumhuriyet şeklindedir, Ege bölgesinde Yeni Asır önemli bir faktör olduğu unutulmamalıdır.
  • gazete seçimini yaptınız ikinci olarak baskı bölgesi tercihi, burada dikkatinizi harcayacağınız parayı lokasyon olarak ihtiyacı olabilecek kişilerin bulunduğu yerlere yönlendirmenize çekmeye çalışıyoruz.
  • üçüncü olarak ilanınızı hazırlarken optimizasyon; yani en az sayıda kelime kullanarak olabildiğince fazla özellik anlatabilme sanatı mesela “Fulya’da sahibinden 2+1 asansörlü 175.000.-‘e kat:3’de 532 000 00 00” bu ilan okuyucular için yeterince özellik sunmaktadır.
  • son olarak kampanya tercihi; bu ve yukarda sayılan tüm konularda gerekli yardımı müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Günümüzün vazgeçilmezi internet hiç kuşkusuz ilan ve reklam alanında da kullanıcılarına çok geniş yelpazede kendi reklamlarını yapabilme imkanını sağlıyor, siteler üzerinde banner alanları text reklamlar, adwords ya da diğerleri genel olarak web ortamında ilan verebilme imkanlarından bazılarıdır.

İnternete ilan vermek istiyorum ne yapmalıyım diyorsanız ilan servisimizi arayarak gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz.

ilan verme usulleri:

  • dilerseniz yukarıda verilen iletişim araçlarını kullanarak ilan merkezimize ulaşabilir ilan metni hazırlıklarını deneyimli personellerimiz eşliğinde tamamlayabilir, ilan ücretleri, yayın şehirleri ve diğer teknik konularda yardım alabilirsiniz,
  • seri ilan, çerçeveli ilan, duyuru veya vefat ilanlarınızı yanda bulunan ilan formu aracılığı ile e-posta gönderebilirsiniz.
  • telefon numaralarınızı e-posta ile göndererek müşteri temsilcilerimizin sizi aramasını talep edebilirsiniz.