Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Sabah İlan Servisi

Sabah İlan Verme

andajans.com, gazeteni Sabah’ın kurulduğu günden bu yana resmi yetkili statüde sarı sayfalar, seri ilanlar ile küçük ilan sayfalarına ilan verme hizmetini yerine getiren Sabah ilan servisiniz;

Halen irili ufaklı tüm küçük seri ilanlarınızın yayınlanmasında, sosyal ilan tasarımlarınızın yerine getirilmesi, reservasyonu ve yayınlanmasında, Sabah gazetesi içerisinde broşür dağıtımı (insert dağıtım) hizmetini yerine getirmektedir.

sabah-ilan

Sabah Gazetesine İlan Vermek

  • İlan servisimize e-mail yolu ile,
  • Telefonla arayarak,
  • Faks ile ilanlarınızı yönlendirebilir, haftanın yedi günü yirmi dört saat gazete ilan ve reklamları hakında:
    • İlan ücretleri hahkında dataylı bilgiye,
    • Bölgelere göre; İstanbul, Ankara, Ege, Adana ve Antalya sabah seri ilan kampanya bilgilerine,
    • Dağıtım ağı ve bayi satış raporlarına ulaşabilirsiniz.

Sabah Sarı Sayfalar İlan Servisi

Sarı sayfalar 25 yılı aşkın süredir Türkiye seri ilan sayfalarına ayrı bir soluk veren tasarımı  ile ilan ve reklam verenlerin ayrı bir tercih noktası olmaya devam ediyor.

Sarı sayfalara eleman ilanı: hasta bakıcısı ilanlarından, sekreter, aşçı, şöför, güvenlikçi ilanlarına, mimar, mühendis. doktor ilanlarından, pazarlamacı, avukat, plasiyer ilanlarına, satış temsilcisi, mobilyacı, elektrikçi ilanlarından, remayözcü, nakışçı, dikişçi, ütücü ilanlarına kadar çok geniş bir sklada oluşturulmuş küçük ilan sayfaları, her gün yüzlerce yeni seri ilan ile iş arayanlarla kendisine eleman arayan firmaları bir araya getiriyor.

Sabah sarı sayfalar ilan kampanyalarında ki cömertliği ve ilan fiyatlarındaki uygunluğu seri ilan pazarında güçlü yerini korumasına ve ilan verenlerin yoğun taleplerine imkan sağlıyor. Halen eleman ilanlarında 2 gün ücretli yayın alan müşteriler sabah sarı sayfalardan ekstra 5 ücretsiz yayın hakkı kazanıyor böylelikle verilen seri ilan bir hafta boyunca gazete okurlarının dikkatine sunuluyor.

Sabah emlak ilanı: Satılık ya da kiralık durumu ne olursa olsun sarı sayfalar emlak ilanları; arsa, tarla bahçe’den, ev, konut, daire, rezidans ilanlarına, iş yeri, büro, mağaza’dan, villa, yazlık, dağ evi gibi tüm taşınmaz gazyrimenkuller için oluşturulmuş emlak ilanı bölümleri satılık emlak ilanı vermek istitorum diyenlere, ya da gayrimenkullerini kiraya vermek isteyen okurlara hizmet veriyor. İki ücretli yayına +5 gün ücretsiz promosyon uygulaması ile ilan verenlerin yanında olma politikasını decam ettiren sabah seri ilanlar emlak bölümü hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Sabah kayıp ilanı verme:

Fatura, yazar kasa ruhsatı, irsaliye, perakende satış fişi, konşimento belgesi, alındı makbuzu, sevk israliyesi, adisyon fişi, ya da kimlik, cüzdan, ehliyet, diploma, okul kartı, paso, öğrenci belgesi kayıp ilanları gazeteniz sarı sayfalar kayıp bölümünde çok ucuz fiayata yayınlanmaktdır.

Hemen ilan formunu doldurup yarınki gazete de ilanınızı yayınlatabilirsiniz.

gazete-seri-ilani-nasil-verilir

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir