Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Seri ilan vermek

Seri İlan Vermek İstiyorum

diyen gazete okurları için özet halinde gazetelere verilen seri ilanlarla alakalı ince noktaları, seri ilan hazırlamada ve hesaplamada dikat edilmesi gereken noktalar ile seri ilan örneklerini görseller ile bu sayfada ilan vermek isteyenlerin dikkatine sunacağız.

Seri ilan ajansı‘ mızı arayarak istediğiniz gazetede yayınlatabilirsiniz. Seri ilan vermek içinde bulunduğunuz durumdan kaynaklı bir ihtiyaçtan doğmuştur. Sizde içinde bulunduğunuz durumu lehinize çevirebilir kısa zamanda sonuç elde edebilirsiniz.

Kayıp ilanlarınızı, Eleman arayışlarınızı gazetelerde istediğiniz özellikleri belirterek yayınlatabilirsiniz. Seri ilanlardaki kelime fiyatları hakkında operatörlerimizden gerekli bilgiyi alabilir. Tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Seri ilan ver: Gazete ilan sayfamızdan tüm gazetelere seri ilan verebilirsiniz. Gazetelerin seri ilan sayfaları birçok kişi tarafından takip edilmektedir. Özellikle Hürriyet gazetesi, Sabah gazetesi, Posta gazetesi, Star gazetesi, Milliyet gazetesi, Cumhuriyet gazetesi, Vatan gazetesi seri ilan işinde iyidir. Bu gazetelere verdiğiniz seri ilanlarda olumlu sonuç alabilirsiniz.

Kayıp, zayi, hükümsüzdür ilanı verme

Kaybedilen evrak ya da kimlik cinsi ne olursa olsun; tüm kıymetli evraklar ile, üzerinde fotoğraf taşıyan kimlikler ile kimlik yerine de geçen tüm evraklar ve bunlarla beraber resmi nitelik taşıyan mali evraklar fatura, çek, yazar kasa ruhsatı, vergi levhası tarzındaki evraklar için gazeteye kayıp ilanı vermek ve detaylı bilgi ve örneklere ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız.

İş, eleman, personel ilanı verme

Hürriyet, Sabah, Posta, seri ilan sayfalarında vasıflı veya vasıfsız eleman ilanı, sekreter ilanı, aşçı ilanı, şöför ilanı, pazarlamacı ilanı, güvenlik görevlisi ilanı, mimar, mühendis, satış elemanı ilanı, doktor, hasta bakıcı, yardımcı, ütücü, tekstil atölyesine remayözcü, dikişçi, usta vb teknik personel gibi gazeteye iş ilanı verme hakkında daha fazla bilgi açıklama ve örnekler için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Ev, arsa, yazlık, emlak ilanı verme

Satmak veya kiraya vermek istediğiniz ev, arsa, daire, işyeri, tarla, büro, yazlık, dağ evi, bağ evi, dükkan, depo vasfında gayrimenkulleri, her tür emlak ilanlarınızı gazetelerin seri ilan sayfalarına kampanyalı küçük ilan verebilirsiniz.
Kısa zamanda satmak yada kiralamak istediğiniz ev, yazlık veya villanızı gazeteye seri ilan vererek sonuç elde edebilirsiniz.

Satılık oto – araç -araba ilanı vermek istiyorsunuız,

Sırası ile Hürriyet gazetesi satılık vasıta ilanları, Sabah gazetesi satılık oto ilanları, Posta gazetesi satılık araba ilanı sayfalarını ilan verebileceğiniz küçük ilan sayfaları olarak sunabiliriz. Satılık vasıta ilanları hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Seri ilan Örnekleri