Kategoriler
Gazete İlan

Türkiye Gazetesine İlan Vermek

turkiye-gazetesi-seri-ilan

Gazeteniz “Türkiye”,  Enver Ören tarafından kurulan ve daha önce Hakikat Gazetesi adıyla yayımlanırken 29 Mart 1972 tarihinde  İhlas Holdine bağlı olarak Türkiye Gazetesi adını almıştır.

Halen Türkiye gazetesi 6 büyük baskı bölgesinde İstanbul, Ankara, Akdeniz, Karadeniz, Adana ve Ege baskılarında aynı halde Türkiye geneli tüm yurtta günlük yayın yapmaktadır.

Gazeteniz Türkiye’ye yukarıda sayılan baskı bölgelerinde yayınlanmak üzere çerçeveli – ebatlı iş, eleman ilanları, vefat, taziye, teşekkür ilanları, firma ve ürün reklamları verebilir, Türkiye gazetesi içerisinde lokal ya da şehir veya bölge bazlı el ilanı – “insört” dağıtımı yaptırabilirsiniz.

Eğer ihtiyacınız olan küçük ilan ise, Ankara, İstanbul ve büyük şehirlerde yayınlanmak üzere eleman, iş, oto, emlak, kayıp, duyuru ve zayi ilanlarınızı Türkiye seri ilan sayfalarında yayınlatma talebinde bulunabilirsiniz.

andajans.com online ilan gönderi servisimiz üzerinden Türkiye’ye ilan verme, Türkiye gazetesine  seri ilan vermek için yararlanabilir, İlan servisimizi arayarak Türkiye gazetesine ilan verme hususlarında bilgi alabilir, Türkiye reklam servisimizi reklam ile alakalı her türlü soru ve talepleriniz için arayabilirsiniz.

Aşağıda Türkiye gazetesi baskı bölgeleri ile geçerli fiyat ve kampanyaları görüntülemektesiniz.

 

turkiye-seri-ilan-fiyatlari

 

gazete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir