Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Hürriyet insan kaynakları ilanları

hürriyet ik ilan sayfalarıHürriyet İ.K. (İnsan Kaynakları); Türkiye’nin tiraj, dağıtım ağı, sayfa ve içerik zenginliği, okur profili ile gelir durumu analizlerinden yola çıkarak, gazeteniz Hürriyet’in tartışmasız liderliğinin yanı sıra beraber dağıtılan hemen hemen tüm eklerinin de kendi alanlarında ki liderliği tartışılmaz bir geçektir.

Hürriyet İk gazetesiYaklaşık 1995 yılından bu güne büyük şehirlerde ana gazeteden bağımsız bir ek, diğer bölgelerde ana gazete içinde “insan kaynakları” sayfası adıyla  yayınlanan Hürriyet İ.K, sektörde haftanın yalnızca bir günü (pazar), sadece “eleman – eğitim – plasiyerlik – bayilik – seminer ” konulu ve yalnızca “çerçeveli ilan” formatında, siyah beyaz – renkli ‘de yayınlanabilen sayfalardan oluşmaktadır ve alanında tek olma özelliğini sürdürmektedir.

Hürriyet insan kaynakları eki; bölgesel; (İstanbul, Ankara, İzmir, Akdeniz) ve Türkiye geneli de yayınlanabilmektedir.

İnsan Kaynakları Fiyat ve Örnekleri

hurriyet-ik-ilan-fiyatlarigüncel fiyatlarımız için mutlaka iletişime geçiniz. 

Hürriyet insan kaynakları’na nasıl ilan verilir?

Hürriyet ik ekiİ.K gazetesi için en son ilan geçiş saati cuma günleri 19.00 ‘dir, bu satten sonra ilanlar üzerinde değişiklik ya da iptal söz konusu değildir,
(Hürriyet İK. baskı tesislerinde cumartesi basılır ve bayilere pazar günü dağıtılır.) bu saaten sonra talep edilen ilanlar ya hafta içi ana gazete seri ilan sayfalarından eleman başlığı altında yayınlanabilir veya ancak bir sonraki haftanın pazar günü İK eki içerisinde yayınlanabilmektedir.

Hürriyet gazetesi İK eki ilan fiyatlamaları:

Fiyat hesaplamalarında, ilanın yayınlanması istenen baskı bölgesi, renk durumu, hazırlanan ilanın sayfa üzerinde kapladığı alan (st/cm) önem arzetmektedir. Bu nokta da İK içerisinde yayınlatmayı düşündüğünüz personel alımı için vereceğiniz ilanların tüm dizgi, ve tasarım çalışmaları ilan merkezimizi tarafından ücretsiz yapılmakta ve en ugun ölçüleme, fiyatlama ve bütçeleme çalışması da konusunda uzman personel tarafından yerine getirilmektedir.

Hafta sonu cuma akşamı 19.00 saatine kadar eleman ilanı rezervasyon ve tasarım işlemleri bitmelidir.

Hürriyet İK’ya ilan vermek ve insan kaynakları ilanları hakkında bilgi alabilmek için iletişim numaraları:

Hürriyet  insan kaynaklarına ilan vermek için reklam büromuza ilan metninizi e-mail veya  faks yolu ile iletebilirsiniz. İlan merkezi iletişim  ANKARA 0312. 444 45 26  İSTANBUL 0212. 444 45 26 – 0216 352 00 15 , İZMİR 0232 483 44 34, BURSA 0224 255 84 86, ANTALYA 0242 243 89 82 telefonları aracılığı ile insan kaynakları ilanları hakkında soru ve taleplerinizi de müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Eleman ilanı vermek üzere çerçeveli (Ebatlı) olarak hazırladığımız ilan örneklerinden faydalanabilirsiniz. Ankara, istanbul telefon no’ları aracılığı ile ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz.