Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Milliyet İlan Vermek İstiyorum

Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden olan Milliyet seri ilan sayfaları, ticari ilan sayfaları, güçlü yazar kadrosu, doğru habercilik politikalarıyla okuyucu profilini netleştirmiş, Sosyal, Finans ve İş Kaynakları tarafından her gün takip edilmektedir.

Milliyet gazetesi ilan merkezi;

Ticari reklamlar içerikli  (ürün kampanyaları, firma tanıtımları, prestij ilanlar, sosyal ilanlar vefat, anma, başsağlığı, teşekkür, doktora teşekkür,özel günler doğum, doğum günü, duyuru, kamuoyuna duyuru, mevzuat, mali tablolar, genel kurul, sigorta vekaletnamesi, milli piyango çekilişi, kalkınma ajansı ilanları vb.) ilanlarda en çok talep gören gazetelerdendir.

Sayfalara ismini veren Seri İlanlar (eleman- vasıta- emlak- duyuru ve zayi ilanları) ana konu başlıklarından oluşmakta ve her gün gelen ilan talepleriyle günü biten ilanların yerine yenileri eklenerek sayfa güncel kalmaktadır.

Gayrimenkul satan ve arayan, Eleman arayan ve iş arayan, vasıta satan ve vasıta arayanlar tarafından takip edilen Milliyet Gazetesine İlan Verme Taleplerinizi

Milliyet ilan  servisi  iletişim bilgileri
; ilan merkezimize Türkiyenin her yerinden sabit yada cep telefonunuzdan aynı numarayı çevirerek ulaşabilirsiniz.