Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Posta Gazete İlanı Vermek İstiyorum

Posta’ya Gazete İlanı Vermek

Yayınlatmak istediğiniz ilan içeriğini servisimizle paylaşmanız, ziyaret etmekte olduğunuz sayfamızdaki ilan gönderme formunu iletmeniz yada iletişim bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize ulaştırarak en kısa sürede size geri dönmemizi sağlayacaktır.

Her gün milyonlarca kişi tarafından okunmakta olan tirajı en yüksek ilk üç gazete arasında yer alan gazeteniz Posta emlak, vasıta, eleman, duyuru, zayi ve çeşitli konulardan oluşan seri ilanlar sayfalarıyla küçük çaplı ilan ihtiyaçlarınızda, Ürün tanıtımı, kampanya, promosyon, duyuru, ihale, vefat, anma, başsağlığı gibi sosyal içerikli ilanlarınızda sizi sonuca en kısa sürede ulaştırmaya yardımcı olacaktır.

Posta gazetesi ilan verme isteğinizi, yetkili ajansımızın konusunda deneyimli operatörleri, alternatif fiyat ve görünüm özelliklerini tarafınızla paylaşarak bütçenize ve hedefinize en uygun ilan tipini seçmenize destek olacaktır.

Posta Gazete İlanı vermek taleplerinizi haftanın 7 günü servisimize iletebilir ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri edinebilirsiniz.

Posta Gazete İlanı Vermek İstiyorum diyorsanız Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, İzmir, Trabzon ve Türkiye’nin her yerinden 7 gün 24 saat online ilan formunu doldurarak gazete ilanı verebilirsiniz.

Posta Gazetesi Resmi İlan Ajansı ile eleman, emlak, vasıta, kayıp, vefat, mevlid, teşekkür ilanlarınızı vermek için aşağıda bulunan telefon numaralarımızı arayabilir veya online ilan formunu doldurabilirsiniz.