Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Sabah ilan ajansı

Türkiye’nin gazetesi olma iddiası ile 22 Nisan 1985 yılında yayın hayatına başlayan gazeteniz Sabah Türkiye’nin en eski gazetelerinden birisi olmanın yanı sıra, mecraya getirdiği yeni nesil gazetecilik anlayışı ile hem kendisinden sonra yayına çıkan gazetelere örnek teşkil etmiş hemde diğerlerine yeni fikirler üretmeye sevk etmiştir. Sabah gazetesi ekonomi, siyaset, politika, spor sayfaları ile geniş yelpazeye dağılan okur profili, reklam ve ilan sayfalarınında zenginleşmesine yol açmıştır.

Sabah, sarı sayfalar adı ile okuyucuları ile buluşturduğu seri ilan sayfalarında eleman ve iş ilanları, satılık ya da kiralık ev – konut – emlak – yazlık – devremülk ilanları, kayıp – duyuru ve zayi ilanları, araba ilanları yanında ana gazete içerisinde mevlit – başsağlığı – anma – vefat – teşekkür ilanlarının bulunduğu ilan sayfaları ve çerçeveli eğitim – eleman – plasiyerlik ilanlarının yer aldığı işte insan sayfaları ile okurlarına hizmet vermektedir.

Sabah sarı sayfalar içerisinde biraz evvel sayılan seri ilanlar ile sosyal ilanlarınızı daha pratik ve güvenilir şekilde yayınlatabilmeniz maksadı ile hazırlanan web sayfamız üzerinden ilanlar ile alakalı kampanya, fiyat bilgileri, ilan örneklerini bulabilecek, ilanlarınızı servisimize ilan gönderi formu sayesinde daha pratik şekilde gönderebileceksiniz.

Türkiye’nin ilan ve reklam pazarında ileri gelen gazetesi Sabah; Türkiye’nin her yerinde traj, baskı kalitesi,   sadık okur kitlesi, ülke geneline yayılmış dağıtım ağı ve alt yapısı ile ilan sayfalarıyla diğer adıyla sabah sarı sayfalar ile haklı başarılarına yenilerini ekliyor.

Sabah gazetesi içerisinde yayınlanmasını istediğiniz, seri ilan ve reklam taleplerinizi; Sabah ilan ajansı telefon numaralarını arayarak, ilan web sayfası üzerinden ilan formunu doldurarak veya bıraktığınız telefonlar aracılığıyla müşteri temsilcilerimizin sizleri araması yoluyla  sarı sayfalar ilan ajansımıza gönderebilirsiniz.

Sabah ilan servisi telefon numaralarımız


Merkezi Ankara’da bulunan ilan büromuza yukarıda verilen İstanbul, Antalya, İzmir, Adana, Bursa, Trabzon bölge destek hatlarını arayarak veya 444İLAN çağrı merkezi telefon numaralarını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.
Sabah gazetesi Ankara ve İstanbul illerinde yayınlanacak ilanlarınız için en son ilan geçiş saati 17.00 olup bu saaten sonra gelen ilanlar ertesi gün yayınlanamayıp bir sonraki günkü baskıda kullanılabilecektir.

Sabah ilan bürosu üzerinden ne tür ilan reklam verebilirsiniz ?

İlan ajansımız Sabah seri ilan sayfalarında yayınlatmak istediğiniz tüm seri ve ticari ilanlarınızda;

seri ilanlar (satılık, kiralık oto – aaraç -vasıta – gayrimenkul – emlak- taşınmaz – konut ilanlarınızın) yanı sıra;
kayıp ilanı (nüfus cüzdanı, diploma, kimlik, pasaport v.b) vb.
sosyal ilanlar başlığı altında adlandıracağımız (vefat ilanı, taziye ilanı, başsağlığı ilanı, anma ilanı ve teşekkür ilanı) ve aklınıza gelecek her tür kamuoyu ve özel sektör duyurusu ilanlarınızı Ankara Baskısı, Türkiye Baskısı, Baskısı, Ege Baskısı ve Akdeniz Baskısında  Sabah gazetesi seri ilanlar (sarı sayfalar)’da veya ilan reklam sayfalarında en uygun fiyat ve kampanyalar altında yayınlanmasında aracılık etmektedir…

Sabah ilan servisine Ankara, İstanbul avrupa yakası ve anadolu yakası, Adana, Antalya, İzmir, Bursa bölge telefon numaraları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.