Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Sabah İlan Bürosu

Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri olan gazetenize, sabah ilan bürosu aracılığı ile sabah seri ilan sayfaları ve sabah sarı sayfalar‘a ve çerçeveli ilan sayfalarına sizde ilan verin alıcı ve satıcının buluştuğu platformda sizde sonuç alın.

Sabah Gazetesi vasıta sütunlarında, araç satmak isteyen, kiraya vermek isteyen, iş makinası satmak yada kiraya vermek isteyen, deniz araçları sütununda yatını, teknesini satmak yada kiralamak isteyen, şirketine yada şahsına araç arayan kişilerin ve bu ihtiyaçlara karşılık verecek olan müşterilerin oluşumunu sağlayarak pazar niteliği oluşturmaktadır.

Sabah İlan Bürosu

Sabah gazetesi emlak, gayrimenkul sütunlarında, ister satılık emlak, ister kiralık gayrimenkul, arsa, dükkan, yazlık, konut gibi bir çok taşınmazla ilgili alıcı ve satıcıyı bir araya getirerek,

Sabah gazetesine iş ilanı eleman sütunlarında, küçük işletmeler ile büyük şirket ve kuruluşlara gerekli personel alımını sağlamada; işveren ile iş arayanı buluşturan

Çeşitli sütunlarda; ders vermek isteyen öğrenci, öğretmenlerden, mesleki eğitim kurslarına, nakliyat firmalarından, çiçekçilere çeşitli sektörel hizmet ilanları ile her konudaki taleplere karşılık vermeye yardımcı olarak,

Duyuru başlığı ve zayi ilanı sütunu (kayıp ilanı sütunu) içinde her çeşit duyuru, bilgilendirme ilanını yayınlayarak; okurların sosyal sıkıntı ve endişelerini gidermeye yönelik ilanları yayınlamaktadır.

Gazeteniz Sabahın oturmuş olan alt yapısı, gazete yayın kalitesi, dağıtım organizasyon ağı ve okuyucu kitlesi ilanlarınızda size katkı sağlayacaktır.

Büromuz 45 yıldır sektörde güven ve istikrarın temsilcilerinden olmuş internet sayfaları aracılığı ile ilan talebinde bulunan veya İlan destek hatlarından arayan müşterilerine, faks göndererek fiyatlandırma talebinde bulunan ilan verenlerine hizmet vermeyi her zaman bir borç bildiği gibi Sabah ilan verme taleplerinizide eksiksiz olarak yerine getirmeyi kendisine görev edinmiştir.

Sabah İlan bürosu; andajans.com her gün 08.00 – 18.30 arası İstanbul sabah ilan sayfaları, ankara sabah sarı sayfalar ile akdeniz ve ege baskısı seri ilan yayınlatmak için hizmetinizdedir.

andajans.com aracılığı ile sabah gazetesine ilan verirseniz ilanlarınız her gün 400 bin civarında satılan gazete okurlarıyla buluştuğu gibi, internet sayfamızda da günlük ücretsiz yayınlanarak milyonlarca internetten gazete ilanı okuyan okurlarla buluşmkatadır.