Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Vatan İlan Vermek İstiyorum

Gayrimenkulunüzü, vasıtanızı satmak, kiralamak, şirketinize personel aramak, kaybolan resmi veya özel  belgelerinizi hükümsüz kılmak amacıyla,

Türkiye’nin en çok satan ilk 10 gazetesi içerisinde yer alan, haber ve yazı içerikleriyle okuyucu profili oluşturmuş, Türkiyenin tüm illerinde temin edilebilen Vatana ilan vermek istiyorum talepleriniz için, yetkili ilan ve reklam servisimiz hafta sonları dahil ihtiyaçlarınıza Kredi Kartıyla ödeme- Banka Havalesi ile ödeme yöntemleri ile sizlere yardımcı olarak ilan talebinizi en kısa sürede Ankara, İstanbul, Akdeniz, Ege, Adana, Türkiye gibi baskı bölgelerinden oluşan yayın lokasyonlarından istediğiniz bölgeye ve görünüme göre Vatan İlan Sayfalarında yayına almak için hizmet vermektedir.

İlanızın yayın bedeli ve görünümü hakkında detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz.

Vatan Seri ilan veya çerçeveli ilan vermek için ajansımız ile irtibata geçebilirsiniz. Gazeteye her tür eleman, emlak, vasıta, kayıp, zayi, duyuru, vefat, teşekkür, başsağlığı, anma ilanlarınızı kolayca gazetede yayınlatabilirsiniz. Hemen gazeteye ilan vermek için ister online ilan formunu doldurabilirsiniz, ister telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.


Vatan İlan Servisi