Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Vefat ilanı

hürriyet vefat ilanlarıVefat ilanı için, doğru tercih

Sosyal ilan statüsünde olan, gazete vefat ilanı ya da gazeteye ölüm ilanı tabiri ile anılan; hayatını kaybeden kişinin vefaatından sonra genellikle  sevenleri, ailesi ya da çalıştığı kurum tarafından verilen çerçeveli formatta hazırlanan,  ekonomik ebatlarda ya da tam, yarım çeyrek sayfa olarak da yayınlanan gazete ilanlarıdır. Bu ilanlar merhumun veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru niteliğindedir.
Talep noktasında sıralayacak olur isek Hürriyet vefat ilanı sayfaları devamında Sabah vefat ilanları, üçüncü olarak da Cumhuriyet, Sözcü, Milliyet ve Posta vefat ilanları sayfası takip etmektedir.

Hürriyet vefat ilanları yetkili servisi

Taziye ilanları

Gazeteye verilen taziye ilanı vefat edenin ailesi ve yakınlarına yönelik mesajlar içeren, Türkiye Baskısı veya bölgesel baskılarda da talep edilen, (çerçeveli ölüm ilanları) da denilen ilan çeşitlerindendir.

Anma ilanı

Anma İlanı, Gazetede yayınlanan yıl dönümlerinde vefat eden kişiyi anmak amacıyla verilen çerçeve  içerisinde yayınlanan gazete ilanlarıdır.

Mevlit ilanları

Vefat eden için hemen vefat sürecinde veya yıl dönümlerde yada özel günlerde verilebilecek mevlid törenleri ya da dini serenomilerini duyurmak için tasarlanan ve genelde “Mevlide Davet” başlığında yayınlanan sosyal ilan statüsündeki ilanlardır.

Başsağlığı ilanlarında Hürriyet…

Başsağlığı ilanı da, sosyal ilanlardandır. Vefat edenin ailesine ve yakınlarına yönelik başsağlığı mesajı içeren kişi veya kurumların vermiş oldukları ebatlı (çerçeveli) ilanlardır.

Teşekkür ilanı için,

Hürriyet teşekkür ilanı sayfaları,

Gazeteye verilen teşekkür ilanı sosyal ilan duyurusu şeklindedir. Vefat eden kişilerin ailesi tarafından vefat süreci içerisinde gelen taziye, başsağlığı mesajları ile bu süreçteki maddi, manevi destek gördükleri kişilere yönelik düzenlenen;  çerçeveli formatta hazırlanan teşekkür mesajı içeren ilanlar olabildiği gibi, kuvvetle muhtemel riski bulunan bir ameliyat v.b sağlık sorununun giderilmesi sürecinde emeği geçen doktor, hemşire, operatör, hasta bakıcı v.b kişilere minnet mesajı taşıyan, “doktora teşekkür” ilan çeşitleridir.