Hürriyet İlan

GAZETE & İNTERNET İLAN SERVİSİ

Yeni şafak gazetesi seri ilan

Neden Yeni şafak gazetesine ilan ?

Yeni Şafak gazetesine ilan veya seri ilan vermek istiyorsunzu, çünkü değişmeyen siyasi, politik, ekonomik çizgisi, okur profilinin sosyo ekonomik durumu göz önüne alındığında  ürün ya da hizmet satışında ya da personel arayışında olan firmaların insan kaynakları ilanlarında, her çeşit sosyal ilan (vefat ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı, mevlit ilanlarında) için Yeni şafak gazetesi bu güne kadar makul fiyatlamaları ile  hizmetinizde olmuş, bundan sonra da hizmetinizde olacaktır.

Yeni şafak seri ilan vermek,

Yeni Şafak seri ilan sayfaları; fiyatı yüksek olmaması sebebi ile tercih edilen gazeteler arasındadır. Yeni şafak seri ilanlar ile kolaylıkla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yeni şafak gazetesi ilan sayfalarına ekonomik fiyat ve ücretsiz kampanyaları ile ilan vermek için iletişime geçiniz. Gazeteniz Yeni Şafak’a kayıp, zayi, eleman, emlak, araba, vefat, teşekkür gibi ilanlarınızı verebilirsiniz.

Hemen ilan vermek için arayınız veya online ilan formunu doldurunuz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun telefonla ilan vermek istiyorsanız ilan merkezimize e-posta, faks, telefon ile ulaşabilirsiniz.  İlan vermek için Yeni şafak gazetesi iletişim bilgileri;