Kategoriler
Zaman

Zaman İlan Vermek İstiyorum

Tirajı en yüksek olan, Türkiyenin en çok okunan gazetesi Zaman gazetesine ilan verme isteklerinizi, gazetenin bölgelere göre farklılık gösteren fiyatlarını, ücretsiz yayın kampanyalarını, ilan ve reklam tarifelerini Gazetenizin Türkiyenin tüm ile ve içlerinden gelen ilan taleplerini kabule, fiyatlandırmaya, yayınlanmaya tam yetkili kıldığı, ilan servisimizi Şehir içi görüşme ücreti tarifesiyle arayarak ilan ve reklamlarınızla ilgili sormak istediğiniz tüm soruların yanıtını ayrıntılı olarak öğrenerek yayınlatabileceğiniz gibi servisimize mail göndererek veya fax yollayarak verebilirsiniz.

Zaman ilan verme taleplerinizde ilanlarınız için ücretsiz tasarım desteği, bütçenize göre ilan görseli düzenleme, metin desteği, güncel kampanya bilgilendirmesi ve yayın takibi hizmetlerini Zaman İlan servisimiz standart olarak müşterilerine sunmaktadır.

Zaman Gazetesi’ndeki çerçeveli ilan (ticari reklamlar) hakkında bilgi almak için de servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Zaman ilan vermek istiyorum diyorsanız;
Zaman gazetesine her tür ilan ve reklamlarınızı ajansımız aracılığı ile gazetede yayınlatabilirsiniz. Zaman eleman, emlak, vasıta, kayıp, zayi, duyuru, vefat, teşekkür gibi ilanlarınızı kolayca yan taraftaki ilan formunu doldurarak veya ilan servisi numaralarmızı arayarak verebilirsiniz.

Zaman Kayıp İlanı Vermek İstiyorum,

Zaman Eleman İlanı Vermek İstiyorum,

Zaman Emlak İlanı Vermek İstiyorum,

Zaman Araba İlanı Vermek İstiyorum,